Strona główna Ogłoszenia sądowe Oferty pracy Archiwum Lista osób zakwalifikowanych do II i III etapu konkursu na zastępstwo za nieobecnego urzędnika
Lista osób zakwalifikowanych do II i III etapu konkursu na zastępstwo za nieobecnego urzędnika PDF Drukuj artykuł

Znak: A-1101-3/17                                                                                                          Bartoszyce, 02-08-2017 r.

 

 

Zawiadomienie

dot. konkursu na zastępstwo za 1 nieobecnego w pracy urzędnika-

starszego sekretarza sądowego

(na czas określony- usprawiedliwionej nieobecności)

w Sądzie Rejonowym w Bartoszycach w wymiarze pełnego etatu

 

W związku z ogłoszeniem Dyrektora Sądu Rejonowego w Bartoszycach z dnia 19-07-2017 r. dotyczącego konkursu na stanowisko zastępstwo 1 nieobecnego w pracy urzędnika- starszego sekretarza sądowego (na czas określony- usprawiedliwionej nieobecności) w Sądzie Rejonowym w Bartoszycach, uprzejmie zawiadamiamy, że Komisja powołana do przeprowadzenia naboru, po przeprowadzeniu w dniu 02-08-2017 r. selekcji wstępnej zgłoszeń kandydatów pod kątem spełnienia wymogów formalnych ustaliła, że do etapu drugiego- praktycznego sprawdzianu umiejętności, oraz etapu trzeciego – rozmowy kwalifikacyjnej zakwalifikowani zostali następujący kandydaci:

  1. Anna Wojnicz, Bartoszyce,

  2. Martyna Bącik, Szylina Wielka,

  3. Marlena Kuźmicka, Bartoszyce,

  4. Katarzyna Szumlakowska, Bartoszyce,

  5. Łukasz Kondrat, Bartoszyce,

  6. Marzena Agata Przewoźna, Sępopol

     

     

Jednocześnie zawiadamiamy, że praktyczny sprawdzian umiejętności obędzie się w dniu 23.08.2017 r., o godzinie 09.00, pokój nr 16.

Kandydaci będą przystępować do praktycznego sprawdzianu umiejętności w kolejności alfabetycznej, po okazaniu dokumentu tożsamości.

 


Pokaż/ukryj stopkę artykułu.
 

Sąd Rejonowy w Bartoszycach - numery kontaktowe:


Czy chcesz wypełnić ankietę satysfakcji klienta ?.

Tak Nie